SERVISNÉ SLUŽBY PRE VAŠE POHODLIE

všetky služby u jednej firmy

VYPÍŠTE elektronickú objednávku 

Vyplnenie objednávkového formuláru je jednoduché, praktické a zaberie Vám len chvíľku.V prípade, že niečomu nerozumiete, pokojne nás kontaktujte. Radi Vám pomôžeme. Zavolajte na tel. číslo 0910 10 20 40.

OBJEDNÁVKU zaevidujeme

Po spracovaní Vašej objednávky Vám pošleme presný termín realizácie formou SMS. Náš technik sa dostaví v dohodnutý čas, spraví obhliadku a vykoná službu. V prípade že to bude potrebné, zabezpečíme Vám nový termín na odstránenie zistených závad.

REALIZÁCIA 

Náš majster odstráni závady, poskytne odborné poradenstvo, vystaví potrebnú dokumentáciu, preberie platbu za službu, milo pozdraví a odíde. Ako sme sľúbili, všetko je jednoduché a všetko vybavíte na jednom mieste.

SERVISNÝ protokol 

Všetky dokumenty týkajúce sa opravy, záručných listov, servisných listov sú u nás elektronicky archivované v iCloude. Pri službách PREMIUM máte navyše k službe aj stály prístup k elektronickému archívu cez prístupové meno a heslo.

Servisná prehliadka je podmienkou pre plnenie záruky, navyše je aj vyžadována zákonnými predpismi a tiež podmienkou poisťovní. Navyše dobre servisovaný kotol je ekonomicky úspornejší a hlavne bezpečnejší.

Nutnou podmienkou pre vlastníkov domov a bytov je pravidelná kontrola / revízia plynových rozvodov a plynových spotrebičov. Pravidelné revízie sú odvodené od Vyhl.508/2009 Z.z.

Častou príčinou porúch vykurovacieho systému je zanesenie systému kalom, alebo vodným kameňom. Odporúčame preto pravidelný preplach systému ÚK min.1 x 2 roky.

Keď starý doslúži, alebo cena opravy je vysoká, navrhneme Vám nový. Dopoeučíme najlepšie možné riešenie v pomere cena/výkon. Preferujeme značky VIESSMANN, PROTHERM, BUDERUS. 

Pre majiteľov značky VIESSMANN vieme zabezpečiť aj dodatočne montáž zariadenia pre ďiaľkové plne on-line sledovanie Vášho vykurovania. Toto zariadenie je už plne súčasťou nových kotlov zn.VIESSMANN.

Skontrolujeme odborne stav a prevádzkové parametre Vašich tlakových nádob. Tieto majú priamu závislosť prevádzkovej spoľahlivosti celého vykurovania. Naši odborníci Vám v prípade potreby vymenia nevyhovujúcu tlakovú nádobu.

Kontrola plynu

Skontrolujeme tesnosť plynového rozvodu a uzáveru plynu pred kotlom. Kontrolu vykonáme detektorom plynu.

Kontrola systému ÚK

Skontrolujeme správnu funkciu expanzomatu na kotly a vykonáme dotlakovanie na správny požadovaný tlak.

Kontrola komínu 

Skontrolujeme Váš komín, vyskúšame jeho tesnosť a správny odťah spalín. Skontrolujeme prítomnosť CO.

Kontrola emisií

Skontrolujeme správne spaľovanie kotla analyzátorom plynu a vystavíme protokol o meraní.

EXTRA VÝHODY U NÁS

Keďže si vážime našich zákazníkov, vieme Vám priniesť aj úsporu nákladov pri množstevnej zľave, v letnom období pred vykurovacou sezónou, servisnými balíkmi plus, ale aj zľavou na servis pre seniorov. Vďaka našim nadštandardným servisným službám si zabezpečíte, aby váš plynový kotol  pracovalo maximálne úsporne, spoľahlivo a bezpečne.

Opýtajte sa suseda /zľava 20 % 

Opýtajte sa suseda a dajte si spraviť servisnú prehliadku spolu s ním. U nás dostanete zľavu 20 % na servisnú prehliadku. 

Letné akciové ceny /zľava 30 %

Využite na servisnú prehliadku kotla obdobie od mája do konca augusta a ušetrite na servisnej prehliadke až 20 % z ceny.

Servisné balíky  / zvýhodnené

Ak si u nás zakúpite predplatené služby v servisných balíkoch, získate okrem celoročnej starostlivosti aj garanciuu prevádzky Vášho kotla.

Senior  +65 / zľava 10 %

Pre seniorov 65 + máme celoročnú zľavu na servisné prehliadky kotlov a to vo výške 10 %. Uvedená zľava sa nevzťahuje na iné zľavy a nie je možná jej kombinácia. 

SERVISNÉ BALÍKY / PRIPRAVUJEME

Servisné balíky SERVIS + vďaka našim nadštandartným servisným službám si zabezpečíte, aby Váš plynový kotol pracoval dlhodobo úsporne, maximálne spoľahlivo a hlavne bezpečne.