SERVIS KOTLOV  Bratislava okolie

Ponúkame pre vás 

Servisné prehliadky kotlov 

Pravidelné servisné prehliadky kotlov doporučuje každý výrobca kotlov po jednom roku prevádzky zariadení, najlepšie po vykurovacom období.

Opravy plynových kotlov

Porucha kotla, pokazený kotol ? Naši servisný technici Vám zistia príčinu a zabezpečia odbornú opravu kotla u autorizovaného servisného technika zariadenia aj s dodaním náhradných dielov.

Výmena plynových kotlov

Keď Vám kotol doslúži, bezplatne Vám vypracujeme cenovú ponuku po obhliadke zariadenia a navrhneme adekvátnu náhradu kotla s ohľadom na súčasné požiadavky na spotrebu plynu.

Kúrenárske práce 

Ponúkame odborné služby kúrenárov. vodárov pre opravy kúrenia, prípojok vody a plynoinštalatérske práce. Všetko so zárukou na vyykonané práce.

Termovízne meranie

Moderné riešenie únikov tepla a posúdenie tepelnoizolačných parametrov budov a bytov. Ak máte problé s vysokou spotrebou plynu, prípadne miestnosť je pernamentne nedokúrená, termovíznym meraním vyriešime.

Revízie plynových spotrebičov a rozvodov plynu

V prípade novej inštalácie, zmeny plynoinštalácie, taktiež výmeny kotla Vám ponúkame služby certifikovaného revízneho technika plynového zariadenia. Vypracujeme profi revíznu správu. Zašleme elektronicky

Prečo servisnú prehliadku kotla ?

Servisná prehliadka každý rok Vám zabezpečí úsporu paliva a bezpečnosť pri prevádzke.

S vyčisteným a správne nastaveným plynovým kotlom zabraňujete závažným poruchám vykurovacieho systému, šetríte energiu a zvyšujete životnosť kotla. Bez pravidelného servisu Vám tiež zaniká záruka..

Keď je potrebné plynový kotol vymeniť, pripravíme pre vás zaujímavú cenovú ponuku v širokej škále nových kondenzačných kotlov. 

Používame len originálne diely 

Všetky náhradné diely pre Váš kotol sú originálne diely priamo od výrobcov zariadení a sú homologizované pre slovenský trh. Diely sú dodávané v originálnom neporušenom balení a sú vybavené ochrannými prvkami aby sa vyhlo poškodeniu dielu, Každý diel je vybavený svojim jedinečným čiarovým kódom a číslom. 

22 

ROKOV NA SLOVENSKOM TRHU 

Spoločnosť SIMTEC je na slovenskom trhu už od roku 1999, a neustále podniká v oblasti domových kotolní a komunálneho vykurovania. Je držiteľom ISO 9002.

500

REALIZOVANÝCH SERVISNÝCH ÚKONOV 

Naši servisný technici realizujú pri rôznych typoch servisných zákaziek viac ako 500 servisných úkonov ročne k spokojnosti svojich zákazníkov.

50 

ZMLUVNÝCH KOTOLNÍ A ZÁKAZNÍKOV

Spoločnosť SIMTEC má zmluvnú spoluprácu z prevádzkovateľmi rôznych zdrojov tepla a zmluvnú spoluprácu realizuje vo viac ako 50 plynových kotolniach.